چیزی که بوفون از آن می‌ترسد + العربیه خبر پادشاه شدن بن سلمان را حذف کرد – دامنه مناسب نام تجاری

خبرگزاری ایسنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا قبل از دیدار برابر سوئد به هم تیمی‌هایش هشدار داد. او نگران تکرار اتفاق تلخ ۲۰۰۴ است
 تیم ملی فوتبال ایتالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید بتواند سوئد را در مجموع دو بازی رفت و برگشت از پیش رو بردارد.

وظیفه بوفون سنگربان آتزوری در این دیدار حساس خواهد بود. او نگران یک سناریوی تلخ برای تیمش است.

او ادامه داد: شرایط هر دو تیم تغییر کرده است. اگر می‌خواهیم به جام جهانی راه پیدا کنیم باید با نهایت تمرکز بازی کنیم. امیدوارم که دیگر آن رویداد تلخ تکرار نشود. ما سرمربی خوب و باتجربه‌ای در اختیار داریم و مطمئن هستم که او برنامه لازم برای پیروزی در این دیدار را دارد.

بوفون در پایان سخنانش گفت: بازیکنان شایسته‌ای در اختیار داریم. با تجربه بالایی که داریم می توانیم سوئد را شکست دهیم و به روسیه صعود کنیم. به چیزی غیر از پیروزی فکر نمی‌کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا گفت: در یورو ۲۰۰۴ توسط سوئد حذف شدیم و اصلا دوست ندارم که این اتفاق تلخ یک بار دیگر برای ما تکرار شود. در آن سال ما ۵ امتیاز داشیم و بازی خوبی را هم به نمایش گذاشتیم اما در نهایت حذف شدیم.

خبرگزاری ایسنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا قبل از دیدار برابر سوئد به هم تیمی‌هایش هشدار داد. او نگران تکرار اتفاق تلخ ۲۰۰۴ است.
——————-
خبرگزاری ایسنا: در سایه پاکسازی عربستان از مخالفان شاهزاده جوان شبکه العربیه در توییتر خود خبری را درباره انتصاب محمد بن سلمان به عنوان پادشاه عربستان منتشر کرد اما چند ساعت بعد این خبر را را حذف کرد
یکی از کاربران با به تمسخر گرفتن این توییت گفت: شاید این هک شدن به همان شیوه هک شدن خبرگزاری قطر باشد.

این در حالی است که روزنامه فرامنطقه‌ای الحیاة از سفر ملک سلمان به مدینه منوره خبر داد و نوشت: ملک سلمان از ریاض به فرودگاه شاهزاده محمد بن عبدالعزیز شهر مدینه رسید و در مراسم استقبال از او امیر این منطقه و دیگر مقامات حضور داشتند.

عربستانی‌ها با انتشار این توییت پیش‌بینی می‌کنند، دستورات مهم و بسیار خطیری مطرح است که ممکن است ملک سلمان بن عبدالعزیز،‌پادشاه عربستان آن را ظرف امروز و فردا صادر کند و مقدمات این دستور از سوی خبرنگاران نزدیک به آل سعود در توییتر منتشر شده باشد.

خبرگزاری ایسنا: در سایه پاکسازی عربستان از مخالفان شاهزاده جوان شبکه العربیه در توییتر خود خبری را درباره انتصاب محمد بن سلمان به عنوان پادشاه عربستان منتشر کرد اما چند ساعت بعد این خبر را را حذف کرد.
در حالی که برخی پیش‌بینی‌ها درباره احتمال کناره‌گیری ملک سلمان از قدرت به نفع محمد بن سلمان مطرح است، برخی پیش‌بینی‌های دیگر درباره اقدام به مداخله نظامی در قطر یا لبنان است.

وی به محض ورود به مدینه به زیارت مسجد النبی رفت. این سومین سفر پادشاه عربستان به مدینه از زمان روی کار آمدنش است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *